Klíč plochý otevřený, dvoustranný, velikost 14x15 mm - JONNESWAY W251415

Plochý, otevřený dvoustranný klíč Jonnesway W251415 Velikost 14x15 mm Chrom-vanadiová ocel.

104,96 Kč / ks bez DPH
127 Kč s DPH

Klíč očkoplochý s ráčnou, krátký, 18 mm - JONNESWAY W51118

Očkoplochý krátký klíč s ráčnou Jonnesway W51118 Velikost 18 mm Chrom-vanadiová ocel.

277,69 Kč / ks bez DPH
336 Kč s DPH

Bit TORX, velikost T25, úchyt 10 mm, délka 30 mm - JONNESWAY D130T25

Bit profilu TORX Jonnesway D130T25 Velikost T25 Pro úchyt velikosti 10 mm, délka bitu 30 mm

27,27 Kč / ks bez DPH
33 Kč s DPH

Trychtýř pro plnění oleje, s bajonetem a 6 adaptéry, pro VAG, FORD, MERCEDES-BENZ, TOYOTA

Sada 8 kusů přípravků (trychtýř, bajonet – kloub, 6 adaptérů) na plnění oleje do motoru Univerzální plnicí trychtýř z odolného plastu objemu 1.5 litru, s bajonetem a 6 adaptéry pro doplnění oleje s kloubem pro plnění v těžko dostupných místech Adaptéry jsou barevně odlišené, vhodné pro většinu motorů Audi, Volkswagen, Seat, Škoda, Mercedes-Benz, Toyota, Lexus, Ford, Honda Nissan, Subaru, Mazda aj. Trychtýř se napojí na odpovídající adaptér a vsadí se místo olejového víčka. Nedochází proto k úniku doplňovaného oleje po motoru. Sada obsahuje také prodlužovací kloubový adaptér pro těžko dostupné plnicí otvory. Spoje těsněny dvěma o-kroužky, otočné kolem své osy. Baleno v praktickém kufru z tvrdého plastu.

1 323,97 Kč / ks bez DPH
1 602 Kč s DPH

Nářadí AUTO-MOTO

Cena

od do

Vypovědělo vám nějaké nářadí ve vašem autoservisu nebo pneuservisu službu a vy za něj nyní sháníte vhodnou náhradu? Nebo chcete doplnit vybavení o nové kousky, které vám pomohou v práci? Přesně pro takové chvíle je nutné mít záložní plán a vědět, kde dobře nakoupit přesně to, co zrovna potřebujete. 

Pro snadnou výměnu čalounění použijte sadu pák na velmi jednoduchou montáž. Díky jejich pevnosti se nemusíte bát jakéhokoliv poškození, jde to opravdu bez problémů. Avšak jestliže potřebujete zkontrolovat tlak motorového oleje a tlak oleje v automatických převodovkách, tak samozřejmě můžete. Existuje totiž celá sada na měření, která se dá využít v osobních, dodávkových i nákladních vozech. Pokud však chcete odsát nebo vtlačit olej v místech, kam jen tak nedosáhnete běžným způsobem, tak by vám určitě neměla chybět olejnice. 

Jak vidíte, máme v nabídce spoustu druhů nářadí, které vám může být velkým pomocníkem. Usnadněte si s nimi práci!

více jak 60 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2019, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO