Moderní vůně do auta California

Klasický voňavý stromeček z benzínové pumpy zná prakticky každý automobilista, stejně jako moderní odpařovací voňavky do větrání, které si v poslední době našly v našich vozech své místo. Tyto osvěžovače však mnohdy mají ne zrovna líbivou vůni a když už najdete nějaký, který opravdu voní, ztratí svou intenzitu ve velice krátké době.

Pokud chcete, aby vaše auto opravdu příjemně a svěže vonělo, vyzkoušejte vůně do auta značky California Scent

Výrobky California Scent jsou opravdu velmi příjemné. Stejně jako si v široké nabídce různých parfémů pro sebe najdete ten svůj, i mezi vůněmi do auta jistě najdete tu, která pro vás bude vhodná. Je jich opravdu mnoho a vybere si z nich určitě každý. Vaše auto může vonět jako mořský vánek, kokos, vanilka, jakoda, melou, nebo třeba sladká žvýkačka. Pro někoho může být velmi zajímavá a okouzlující vůně rozkoše! Vůně samozřejmě nemusíte používat jen v autě, příjemně provoní třeba i kancelář, nebo domácnost.

Díky použitému organickému materiálu, který je napuštěný parfémem, nehrozí rozlití tekutiny, jak tomu může být u jiných osvěžovačů vzduchu. Tím předejdete případnému poškození interiéru automobilu. Nespornou výhodou vůní California Scent je také to, že vydrží opravdu dlouho - až šedesát dní. Vše samozřejmě záleží na tom, jak intenzivní vůni chcete mít - ta jde regulovat pomocí otočného víčka, takže záleží jen na vás. Velikost osvěžovače umožňuje jeho umístění prakticky kdekoli, například pod sedačkou, kde nebude nijak rušit či zabírat místo.

Pokud vám není lhostejný dopad na životní prostředí, určitě váš potěší fakt, že vůně California Scent jsou k životnímu prostředí velmi šetrné. Obaly jsou vyráběny z recyklovaného materiálu a vložka, která je napuštěna kvalitním parfémem, jsou ze lnu, který je po použití díky přírodnímu původu biologicky odbouratelný. 

© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO