California scents osvěžovač vzduchu - CORONADO CHERRY

VIŠEŇ - nejprodávanější Zapomeňte na osvězovače vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající přijemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři. Přinášíme Vám kultovní vůně z USA. Tato vůně do auta obsahuje organický materiál, který je napuštěn vysoce koncentrovaným pafrémem, který vydrží více než 60 dní! Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents také nehrozí – jako u podobných produktů – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu. Snadné ukládání pod sedadlo auta nebo do držáku nápojů. Intenzita vůně je nastavitelná na otočném víčku. V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je z recyklovatelného a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

120 Kč / ks bez DPH
145,20 Kč s DPH

99058 California scents stojan vertikální kovový

Vertikální stojan pro 16ks vůní California. Nenáročný na místo.

130 Kč / ks bez DPH
157,30 Kč s DPH

California scents osvěžovač vzduchu - GOLDEN STATE DELIGHT

ROZKOŠ Zapomeňte na osvězovače vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající přijemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři. Přinášíme Vám kultovní vůně z USA. Tato vůně do auta obsahuje organický materiál, který je napuštěn vysoce koncentrovaným pafrémem, který vydrží více než 60 dní! Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents také nehrozí – jako u podobných produktů – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu. Snadné ukládání pod sedadlo auta nebo do držáku nápojů. Intenzita vůně je nastavitelná na otočném víčku. V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je z recyklovatelného a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

120 Kč / ks bez DPH
145,20 Kč s DPH

California scents osvěžovač vzduchu - BALBOA BUBBLEGUM

ŽVÝKAČKA Zapomeňte na osvězovače vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající přijemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři. Přinášíme Vám kultovní vůně z USA. Tato vůně do auta obsahuje organický materiál, který je napuštěn vysoce koncentrovaným pafrémem, který vydrží více než 60 dní! Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents také nehrozí – jako u podobných produktů – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu. Snadné ukládání pod sedadlo auta nebo do držáku nápojů. Intenzita vůně je nastavitelná na otočném víčku. V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je z recyklovatelného a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

120 Kč / ks bez DPH
145,20 Kč s DPH

California scents

Cena

od do

Už vás unavují a obtěžují vůně do auta, které se musí pořád zavěšovat a neustále se hýbou ze strany na stranu? Pokud vás jejich pohyb při jízdě dokáže znervóznit, tak existuje i jiný způsob, jak si osvěžit prostředí uvnitř vozu.
 
Řešením jsou osvěžovače od firmy California scents, které pocházejí z USA a vydrží vám více než šedesát dní! Skvělou informací je také skutečnost, že všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a můžete je využít nejenom do vašich vozů, ale také i kanceláří či domácností.

S California scents získáte dlouhotrvající a luxusní vůni, která může být svěží jako mořský vánek, čerstvá jako jahoda nebo třeba sladká jako vanilka. Výběr je z nabídky zcela na vás. Pak už jen stačí na produktu nastavit intenzitu vůně pomocí otočného víčka a umístit osvěžovač pod sedadlo, do držáků nápojů či do skříňky na doklady, kde bude pomáhat ve zpříjemňování prostředí při vaší jízdě po silnicích.

8 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO