Tipy a rady

Jak vybrat správnou zouvačku?

Zouvačka pneumatik patří mezi základní vybavení každého pneuservisu, pokud tedy nemáte v plánu „dokonalou ruční práci“ za pomoci páčidla či jiného nástroje.

Vyberte si vhodný typ zvedáku pro svůj pneuservis

Zvedák patří mezi základní vybavení každého servisu. Jak ale vybrat ten správný, který vám bude správně sloužit a vyhovovat všem vašim potřebám?

Výhody samolepicího závaží

Nesprávně vyvážené kolo u automobilu může ohrozit bezpečnost jeho provozu a zvýšit jeho provozní náklady. To platí především při dnešních trendech širokých pneumatik s co nejnižším profilem, což zvyšuje potřebu správného vyvážení.  

Jak správně uchovávat pneumatiky

Správné skladování pneumatik je jedním z prvků, jak jim prodloužit životnost. Základem je umístit je do tmavé místnosti, ve které bude dostatečně sucho a kde nebudou vystavovány průvanu, vysokým teplotám nebo slunci.

Moderní vůně do auta California

Klasický voňavý stromeček z benzínové pumpy zná prakticky každý automobilista, stejně jako moderní odpařovací voňavky do větrání, které si v poslední době našly v našich vozech své místo. Tyto osvěžovače však mnohdy mají ne zrovna líbivou vůni a když už najdete nějaký, který opravdu voní, ztratí svou intenzitu ve velice krátké době.

Zvedák nákladník kol Winntec

Pokud mezi vaše zákazníky patří uživatelé nákladních aut a autobusů, určitě si výměnu kol u těchto strojů chcete zpříjemnit a zjednodušit. K tomuto účelu slouží zvedák nákladních kol od firmy Winntec.

Bezpečnostní šrouby? Se sadou Kunzer žádný problém

Značka Kunzer patří mezi oblíbené a léty prověřené výrobce nástrojů a vybavení pro pneuservisy nejvyšší kvality. Prvotřídní kvalitu najdete také u sady na povolování bezpečnostních šroubů a matic.

Vozík na pneumatiky Winntec

Přemisťování pneumatik na pracovišti je celkem častá činnost spojená s jejich výměnou či uskladněním. Klasické válení kus po kuse však nejen zbytečně zabírá čas, ale také může způsobovat bolesti a zranění zad či kloubů.

Zobrazuji 8 (1 - 8 Z celkových 13)
© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO