+420 582 339 803
6:30 - 14:00 hod.

Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

Představujeme novou značku Utilnova

Představujeme novou značku Utilnova.

Neustále se snažíme rozšiřovat naše portfólio výrobků a značek, abyste i Vy mohli každému ze svých zákazníků nabídnout perfektní servis nebo si zjednodušti práci.

Velkou novinkou pro tento rok je rozšíření řetězce našich dodavatelů o značku Utilnova.

Utilnova je španělskou značkou vybavení a pomůcek pro pneuservisy a co je ještě důležitější, ve Španělsku výrábí i všechny své produkty. Pokud chováte nedůvěru ve výrobky z Číny, tak u Utilnovy můžete být zcela klidní. Žádná Čína, ale komplentně evropská výroba a kvalita.

V rámci Pyrenejského poloostrova jde o špičku ve svém oboru a jejich výrobky patří k tomu lepšímu na evropském trhu. Co není vždy pravidlem je i fakt, že mají vlastní výzkumný a vývojový tým, který nové výrobky vymýšlí, navrhuje a testuje.

Specializují se hlavna na výrobky pro servis kol a pneumatik. Tedy pomůcky pro výměnu kol a pneumatik, vyvažování a práci s ventily. Na Vámi denně používané nářadí se podívají z jiného úhlu a poté přemýšlí, jak by je šlo vylepšit.

 

Velmi oblíbená je sada pro rychlou výměnu montážní hlavy, nebo montážní páka s vulkanizovaným plastem na ochranu disků proti poškrábání.

Nabízí také kompletní škálů pomůcek pro práci s ventily. Ale portfolio výrobků je mnohem širší, vyvinuli například vlastní gumový kužel pro odstraňování zbytků lepidla po samolepícím závaží, kterým se dostatnete i na těžko přístupná místa. Oblíbenými se staly i hustící kruhy, které jsou velmi dobrou alternativou k tlakovým dělům.

Jejich výrobky pomáhají automobilům, dodávkám a nákladním vozům. A nyní budou pomáhat i Vám a Vašim zákazníkům.

 

© 1993–2024, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO