590916 sens.it TPMS ventil gumový

Gumový bezdušový ventil pro senzory Alligator sent.it. Do max. rychlosti 210 km/h. TPMS ventil je připojen ke snímači patentovanou techlologií Alligator Ball-Joint zajišťující snadnou montáž a robustní spojení.

80 Kč / ks bez DPH
96,80 Kč s DPH

Sada nářadí pro TPMS Sens.it

Alligator Sens.it speciální sada nářadí pro práci s TPMS ventily a senzory. Přednastavené momentové klíče splňují doporučené hodnoty ETRTO a zajišťují, že při montáži nedojde k poškození senzoru nebo TPMS ventilu. Vše bude utažené na předepsaný moment, prodlouží tak životnost senzoru i ventilu a nebudete řešit žádné reklamace spojené s nesprávnou instalací a manipulací se senzory. Výhody: jednoduchá a profesionální instalace čidla a ventilu vysoce kvalitní a kalibrovaný momentový klíč přednastavený na 3,3Nm s přesnosti +-6% obsluha jednou rukou dodává se v praktické montážní kapse Obsah balení: kalibrovaný momentový klíč na 3,3Nm 1x 1/4 adaptér 1x Torx T15 Bit 1x Torx T20 Bit 1x šestihranný ořech dlouhý, SW11 1x šestihranný ořech dlouhý, SW12 1x držák nářadí    

2 700 Kč / ks bez DPH
3 267 Kč s DPH

590906 sens.it TPMS alu ventil stříbrný

Hliníkový bezdušový ventil pro senzory Alligator sens.it Bez omezení rychlosti. Délka ventilu = 43 mm, pr. vnitřního otvoru = 11,3 mm. TPMS ventil je připojen ke snímači patentovanou technologií Alligator Ball-Joint zajišťující snadnou montáž a robustní spojení.

80 Kč / ks bez DPH
96,80 Kč s DPH

TPMS ventil ALU stříbrný, HUF

Hliníkový bezdušový ventil pro senzory TPMS. Délka ventilu = 43 mm Pr. vnitřního otvoru = 11,3 mm.

110 Kč / ks bez DPH
133,10 Kč s DPH

TPMS senzory a ventily

Výrobce

Cena

od do

Toužíte-li po opravdu kompletním sortimentu, TPMS senzory a ventily nesmějí chybět. TPMS senzory jsou opatřeny důmyslným monitorovacím systémem, který měří tlak v pneumatikách. Tyto senzory a ventily se rozšiřují kvůli předpisům EU čím dál více a zachvilku je bude mít téměř každý automobil. Do dvou dnů zajišťujeme na jakékoliv vozidlo TPMS senzor a TPMS ventil. Stači si napsat e-mail nebo zavolat a my Vám obratem sdělíme cenu TPMS ventilu a senzoru.

31 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2019, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO