Programovací nástroj Alligator PT1

Alligator Sens.it TPMS programovací nástroj PT1. Pomocí této programovací podložky nahrajete do programovatelného senzoru Alligator data vybraného vozidla z databáze a poté jen senzory nainstalujete do disku a na vozidlo. Senzory se automaticky spárují s vozidlem. Originální senzory tlaku v pneumatikách jsou obvykle vyvíjeny a vyráběny pro jedno konkrétní použití a nemůžou být použity v rámci jiných modelů a značek automobilů. Proto se budou prodejci vybavení pro pneuservisy a pneuservisy obecně potýkat s problémy udržení obrovské škály originálních dílů TPMS na skladě, aby mohli reagovat včas na potřeby klientů, a to zejména při změně zimních/letních pneumatik před sezónu. Zásobování, skladování a různé pracovní postupy při výměně původních snímačů, kladou vysoké nároky na náklady, zásoby a dovednosti a znalosti pracovníků což vede ke zvýšení provozního času a tím i nákladů a potřeby komplexních školení. Zjednodušení pomocí Alligator sens.it ® programovatelných senzorů tlaku v pneumatikách. ALLIGATOR sens.it® pomáhá zjednodušit manipulaci s TPMS a s tím související zvýšení spokojenosti zákazníků. Na rozdíl od původních senzorů, sens.it® snímače jsou univerzálně použitelné u různých značek a modelů automobilů a tak nastavuje nový standard v průmyslu. Jako každý nový počítač, je i sens.it® dodáván s vlastním operačním systémem. Aplikační software pro konkrétní vozidlo bude nainstalován do sens.it® senzoru pracovníkem pneuservisu. Tím se minimalizují zásoby sens.it® senzorů, protože může být naprogramován ihned na požadovaný náhradní díl. Vzhledem k tomu, že všechny sens.it® části používají stejnou programovací sekvenci a stejné mechanické montážní postupy doba provedení se sníží a kvalita služeb výrazně zlepší. ALLIGATOR sens.it ® otevírá příležitost všem prodejcům vybavení pro pneuservisy a pneuservisům ke snížení nákladu na zásoby, a vždy mít správný senzor po ruce, čímž se optimalizuje zákaznický servis a spokojenost zákazníků. ALLIGATOR sens.it® Programovací aplikace Všechny sens.it ® snímače jsou programovány pomocí jednoduché, programovací aplikací, která je zdarma. Intuitivní rozhraní aplikace vede uživatele skrze celou programovací sekvenci, čímž snižuje možnost uživatelské chyby a zajišťuje kvalitu naprogramovaného senzoru. Programovací aplikace je v současnosti k dispozici v 16 jazycích. Výhodou připojení k internetu je, že aktualizace aplikace včetně pokrytí vozidel jsou automatické a nevyžadují zásah uživatele. Kromě toho, ALLIGATOR sens.it ® nabízí internetový portál, který poskytuje uživateli podrobné odpovědi na všechny otázky týkající se sens.it ® a systému TPMS zdarma.

4 600 Kč / ks bez DPH
5 566 Kč s DPH

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK 4KS UNI-SENZOR 433 Mhz a Programovací přístroj TPMS CUB Sensor AID

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK 4KS UNI-SENZOR 433 Mhz a Programovací přístroj TPMS CUB Sensor AID. U této kombinace vychází cena senzoru na 750,- Kč bez DPH.

9 500 Kč / ks bez DPH
11 495 Kč s DPH

VDO TPMS PRO PRINT - diagnostika TPMS

VDO TPMS PRO je automatická univerzální diagnostika všech druhů TPMS ventilů. Pomocí VDO TPMS diagnostiky snadno vyčtete data ze všech TPMS senzorů a snadno je převedete do nových TPMS senzorů. Samozřejmě to není vše, VDO TPMS diagnostika Vám také poskytne veškerou historii dat senzoru a další zajímavosti. Tato diagnostika vyniká velmi snadným a intuitivním ovládáním, které zvládne opravdu každý. Krok po kroku Vás pomocí obrázků a českého textu vede ke zdárnému cíli. Proč se rozhodnout pro VDO TPMS PRO a ne pro ostatní značky? Je to velmi jednoduché. Firma VDO je výrobcem této TPMS diagnostiky a toto zařízení vyrábí pro ostatní dodavatele pod jejich značkou (ATEQ, ALCAR...). Z toho vyplývá další důležitý fakt, že aktualizace má VDO jako první a poté je poskytuje dalším značkám. Popis přístroje: Inovační 4,3” barevný displej Přehledné menu přístroje Jednoduchá obsluha Vyčtení OEM, universálních TPMS senzorů Možnost zadání identifikace vozidla Programování univerzálních TPMS senzorů Alligator sens.it HUF IntelliSens Schrader EZ Sensor Beru VDO VDO REDI T-pro TECH multisenzor Orange Dorman a další Funkce: Přihlášení OEM, univerzálních TPMS senzorů přes OBD II - rozhraní Zobrazení informací o senzoru Zobrazení vyčtených hodnot ze senzoru Přenos dat přes USB, WiFi a SD kartu Vícejazyčný Integrovaná nápověda Barcode skener Bluetooth nebo infračervené spojení s tiskárnou Čtení a mazání chybových hlášení TPMS Obsahuje návod s obrázky, jak spárovat nový ventil s vozidlem a to pro všechny značky Obsah dodávky: OBD II kabel USB datový kabel Nabíječka Rychlý návod k obsluze UK adaptér pro nabíječku Transportní kufřík Uživatelská příručka a CD dokovací stanici s termo tiskárnou Update: Od data registrace přístroje update na 1 rok zdarma, poté 3000,- Kč bez DPH/rok Update pomocí USB kabelu nebo SD karty** Update Plus – roční předplatné (opce) Jazykové verze: D, GB, F, ES, NL, IT, PL, PT, HU, RO, FI, DK, N, S, CZ Technická data přístroje: Váha: 682 g Rozměry: Š x V x H: 200 x 120 x 85 mm Stupeň ochrany IP54

27 500 Kč / ks bez DPH
33 275 Kč s DPH

OBDII kabel - TPMS CUB

OBDII kabel - TPMS CUB Slouží k nahrání nových ventilů TPMS do řídící jednotky vozů. Pro vozy, které se nepárují s TPMS senzory automaticky, nebo pro vozy, u kterých nejde z jakéhokoliv důvodu udělat duplikát (klon) ventilu. Doživotní aktualizace OBDII kabelu ZDARMA.

4 500 Kč / ks bez DPH
5 445 Kč s DPH

TPMS diagnostiky a nástroje

Výrobce

Cena

od do
8 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2018, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by Foreveryone