+420 582 339 803
6:30 - 14:00 hod.

Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

Bonusový program

Bonusový program pro registrované zákazníky internetového obchodu www.vawobchod.cz

Výhody Bonusového programu: 

  • žádné povinné nákupy 
  • žádná registrace do Bonusového programu - ventilky (body) se automaticky načítají všem registrovaným zákazníkům
  • sbírání bodů Vás k ničemu nezavazuje
  • nákupem určitých položek z našeho sortimentu sbíráte ventilky (body)
  • ventilky potom můžete směnit za zajímavé dárky a odměny, které si sami vyberete z Bonusového programu

 

Specifikace Bonusového programu

Bonusový program je zákaznický bonusový program společnosti V&W MORAVA s.r.o., určený registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.vawobchod.cz . Jeho cílem je odměnit registrované zákazníky, kteří pravidelně odebírají, dodatečnými bonusy ve formě zajímavých dárků a odměn.

 

Pravidla a podmínky

Bonusový program je určen pouze registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.vawobchod.cz a účast v něm je bezplatná.

Do Bonusového programu se není třeba registrovat. Stačí Vám pouze registrace na e-shopu a body sbíráte nakupováním produktů, u kterých jsou právě tyto body vyplněny.

Členem Bonusového programu může být fyzická nebo právnická osoba.

Členství v Bonusovém programu nevyžaduje žádné povinné nákupy.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit Bonusový program nebo upravit jeho pravidla a podmínky. V případě ukončení Bonusového programu bude každý člen informován e-mailem nejméně 30 dní před stanoveným termínem ukončení, tak aby mohl dočerpat případné nevyužité bonusy či nasbírané body.

 

Princip fungování

Pod svým profilem vidíte aktuální stav bodů na Vašem kontu.

Každý registrovaný zákazník získává body za svoje nákupy v internetovém obchodu www.vawochod.cz. Body jsou na konto zákazníka připisovány dle realizovaného nákupu. Nasbírané body se sčítají.  

Body jsou připisovány členům Bonusového programu pouze v případě objednávky jako registrovaný uživatel - tzn. po přihlášení na svůj uživatelský profil. Není možné načítat body dodatečně za objednávky realizované bez registrace. Za objednávky jinými způsoby (telefonicky, poštou, faxem, e-mailem, prostřednictvím SMS či osobně) se bonusové body nepřičítají.

Bonusové body je možné sbírat již od prvního nákupu po libovolně dlouhou dobu. Informace o aktuálním počtu nasbíraných bodů vidí zákazník po přihlášení pod svým přihlašovacím jménem. 

 

Čerpání bodů - odměny v Bonusovém programu 

Členové Bonusového programu mají možnost vyměnit nasbírané body za odměny dle aktuální nabídky Bonusového programu. Přehled odměn je možné nalézt v sekci Bonusový program na našem webu. Zde je možné také provést objednávku vybraných odměn (věcných dárků). Tyto odměny Vám budou zaslané vždy zdarma, to znamená, že Vám nebude účtováno poštovné. Současně bude zákazníkovi odečten z bodového konta příslušný počet bodů odpovídající bodové hodnotě odměny. 

Poskytovatel Bonusového programu, společnost V&W MORAVA s.r.o. si vyhrazuje právo na odečtení bodů v administraci e-shopu, pokud byly body získány nekalou činností.

 

Jakékoliv vaše dotazy k fungování Bonusového programu rádi zodpovíme:

e-mailem na adrese: info@vaw99.cz

telefonicky na čísle: 582 339 803

 

Ochrana dat

Osobní údaje jsou zpracovávány v informačním systému společnosti V&W MORAVA s.r.o., pouze za účelem provozování Bonusového programu. Společnost V&W MORAVA s.r.o., ručí za bezpečnost všech údajů a jejich neposkytnutí třetím osobám.

© 1993–2024, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO