+420 582 339 803
6:30 - 14:00 hod.

Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

Kdo jsme

V&W MORAVA s.r.o.

Společnost byla založena již v roce 1993 jako sdružení fyzických osob, v roce 1999 přešla na společnost s ručením omezeným V&W MORAVA s.r.o.

Na samém začátku se naše firma zabývala prodejem spotřebního materiálu pro pneuservis, jako byly ventily, opravný materiál X.tra seal a vyvažovací závaží. Postupem času jsme sortiment rozšiřovali o další značky opravných materiálu: Maruni, Tip-Top a Tech, přibrali jsme také duše a nářadí.  

Dnes v naší nabídce dnes najdete výrobky světoznámých značek, ale také prověřené produkty méně známých výrobců, které nabízíme za velmi výhodné ceny. Z širokého sortimentu uveďme například: zouvačky a vyvažovačky pneu Bright, různé typy zvedáků, sortiment značek Winntec a Gaither, který neustále rozšiřujeme, vzduchotechniku od anglické značky PCL , ventily a ventilové příslušenstvívzduchové nářadívyvažovací závaží, montážní pasty a gelyvzduchové hadice, různé nástroje a nářadí pro opravy pneu a ostatní produkty, bez kterých se každý správný pneuservis neobejde.

V rámci zkvalitňování a rozšiřování služeb Vám v našem novém e-shopu nabízíme zboží za výhodné ceny. Naším cílem je zejména spokojenost zákazníka založená na individuálním jednání, rychlém záručním i pozáručním servisu a maximální flexibilitě dodávky.

© 1993–2024, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO