Pomocníci - V&W Morava

45545: kleštičky na plast.krytky šroubů a matic

Kleštičky na vytahován plastových krytek šroubů a matic.

45 Kč / ks bez DPH
54,45 Kč s DPH

SBCT22 nástroj k čištění závitů 18-22mm

Counteract, nástroj pro čištění zrezivělých a zanesených šteftů, je vyroben z jednohu kusu eloxovaného hliníku, zvyšující trvanlivost a odolnost samotného nástroje. Balení obsahuje nástroj + kartáček 22mm. Tento nástroj se vyrábí ve 3 různých velikostech, aby se do něj vešly různé velikosti kartáčků pro čištění. V současné době na trh uvádíme nejpoužívanější velikost a to pro čištění nákladních šteftů o průměru 22mm. Čistící kartáček se jednoduše pomocí centrovacích šroubků utáhne tak, aby byl ve středu nástavce, jako je zobrazeno na obrázku. Kartáček nesmí být zapuštěn až v nástavci, ale musí být v jedné rovině s okrajem. Správně instalovaný kartáček dovolí úniku nečistot a rzi ze zadní části nástavce, místo sběru těchto nečistot do nářadí. Každý nástroj je dodáván s 1/2'' adaptérem pro použití v akumulátorových vrtačkách a také s jedním kusem kartáčku. Kartáčky jsou vyměnitelné a prodáváme je také zvlášť. Counteract čistící nástroj získal ocenění v oblasti udávání trendů. Pro více o tomto ocenění klikněte na obrázek níže.

1 550 Kč / ks bez DPH
1 875,50 Kč s DPH

12894C Gaither držák patky pneumatiky pogumovaný

Gaither's Beadkeeper® je originálním nástrojem pro pomoc při montáži nákladní pneumatiky. Je vyroben z kované oceli a Beadkeeper® s pogumovanou vrstvou šetrnou k ALU diskům. Jednoduše se přiloží na okraj disku a drží patku pneumatiky na svém místě a usnadňuje tak její montáž.

1 090 Kč / ks bez DPH
1 318,90 Kč s DPH

220415 štětec kulatý velký

Velký kulatý štětec na montážní pastu. Průměr 46 mm, délka štětin 50 mm.

230 Kč / ks bez DPH
278,30 Kč s DPH

Pomocníci

Výrobce

Cena

od do

Může se to stát každému řidiči… Píchnete kolo v naprosté pustině, kde jezdí stěží jedno auto za den. Jak si v takové chvíli poradit? Nenechte vše úplné náhodě a nespoléhejte se na pomoc ostatních, zajistěte si preventivně dopředu zvedák. Avšak podobných náhod vás může potkat více, buďte proto vždy připraveni. Sežeňte si včas vhodné mlčenlivé pomocníky, kteří vám podají ruku v případné nouzi.

Chybí vám třeba do výbavy křížový maticový klíč nebo toužíte po sadě momentových nástavců? Vše u nás bez zbytečných starostí můžete nakoupit. Najdete v našem sortimentu i nejrůznější nástrčkové ořechy, kartáčky nebo třeba kleštičky. A pozor všichni, kteří si chcete ulehčit práci a šetřit svá záda. Nakoupíte u nás totiž také vozík na pneumatiky

Pomocníků, které můžete využít pro usnadnění práce, je spousta. Vyberte si přesně takové, jenž využijete. Usnadníte si a zefektivníte prováděnou práci. A to se vyplatí!

52 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2018, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO