V souvislosti s nařízením vlády ČR bude osobní odběr probíhat bez přístupu do provozovny. Online prodej funguje bez omezení. Pro informace o vydávaní a prodeji produktů nás můžete kontaktovat na 606 072 332 a 582 339 803. Objednávky Vám budou doručené službou PPL. Děkujeme za pochopení.

+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Výhody samolepicího závaží

Nesprávně vyvážené kolo u automobilu může ohrozit bezpečnost jeho provozu a zvýšit jeho provozní náklady. To platí především při dnešních trendech širokých pneumatik s co nejnižším profilem, což zvyšuje potřebu správného vyvážení.

Správné vyvážení může výrazně snížit vibrace přenášené z kola do volantu či celého vozidla a odstranit poskakování nebo kolísání kola. Jednoduchou možností, kterou můžete využít, jsou samonalepovací závaží.

Nejdůležitějším kritériem pro výběr správného závaží, je kvalita materiálu, ze kterého je vyrobeno. Běžně se používají zinková nebo olověná závaží. Vyrábí se různé váhy, které můžete kombinovat tak, abyste kola dokonale vyvážili. Rozdílné váhy se používají pro osobní automobily, nákladní automobily a motocykly. Vybrat si kromě materiálu a váhy můžete samozřejmě i z různých barev.

Výhodou samolepicích závaží je jejich snadné přidělání na kolo. Není potřeba závaží potírat lepidlem nebo jinak fixovat, prostě jej jednoduše umístíte a máte hotovo.

Pokud potřebujete s výběrem samolepicího závaží či montáží poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

 

© 1993–2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO