Univerzální diagnostika VDO TPMS PRO

Systém monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS - z anglického Tyre Pressure Monitoring System) je v dnešní době již zažitý standard, se kterým se setkáváme běžně. Tento systém reaguje na rychlý i pozvolný pokles tlaku v pneumatikách a včas dokáže na změnu tohoto stavu upozornit.

Pro správnou diagnostiku TPMS senzorů doporučujeme využívat produkt VDO TPMS PRO. Díky tomuto přístroji snadno zjistíte nejen aktuální stav senzoru, ale také jeho historická data. Přístroj je v češtině, takže situace, kdy by jej některý zaměstnanec nezvládl ovládat z důvodu neznalosti cizího jazyka, se nemusíte obávat. Sám vás celým procesem krok po kroku provede.
 

Jaké jsou výhody VDO TPMS PRO?

Hlavní výhodou je aktuálnost celého systému - VDO má veškeré aktualizace vždy jako první, jelikož vyrábí veškeré výrobky od zobrazovacích členů, až po kontakt s vozovkou. Díky tomu má VDO aktuální software, který dále poskytuje dalším výrobcům. A výhoda toho být první se vždy vyplatí!

Po zakoupení přístroje a jeho registraci máte po dobu jednoho roku update systému zdarma. Ten probíhá pomocí USB kabelu nebo SD karty.

Přístroj VDO TPMS PRO disponuje 4,3" barevným displejem, který díky přehlednému menu nabízí bezproblémovou obsluhu. Nabízí programování univerzálních TPMS senzorů, mezi kterými najdete mimo jiné Alligator sens.it, HUF IntelliSens, Schrader EZ Sensor, Beru, VDO a VDO REDI nebo TECH Multisenzor, a mnoho dalších.

VDO TPMS PRO umožňuje přenos dat do počítače několika způsoby - přes USB, WiFi nebo pomocí SD karty. Zároveň využívá technologii Bluetooth nebo infračervené rozhraní pro snadné spojení s tiskárnou. Mimo to má integrovanou čtečku čárových kódů.

S přístrojem VDO TPMS PRO získáte vše, co potřebujete pro diagnostiku TPMS ventilů s výhodou aktuálního software mezi prvními. Nabídněte svým klientům to nejlepší!
 

© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO