V souvislosti s nařízením vlády ČR bude osobní odběr probíhat bez přístupu do provozovny. Online prodej funguje bez omezení. Pro informace o vydávaní a prodeji produktů nás můžete kontaktovat na 606 072 332 a 582 339 803. Objednávky Vám budou doručené službou PPL. Děkujeme za pochopení.

+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Vozík na pneumatiky Winntec

Přemisťování pneumatik na pracovišti je celkem častá činnost spojená s jejich výměnou či uskladněním. Klasické válení kus po kuse však nejen zbytečně zabírá čas, ale také může způsobovat bolesti a zranění zad či kloubů.

Všem těmto problémům můžete předejít použitím vhodných pracovních nástrojů. Jedním takovým je vozík na pneumatiky od firmy Winntec.

Vozík samotný je velmi lehký a manipulace s ním je jednoduchá a rychlá. Díky vlastnímu patentovanému úchytému systému odpadá šlapání na pedál, jak tomu bývá u jiných typů vozíků. To z něj dělá nejrychlejší nástroj pro naložení a vyložení pneumatik na trhu. I když se jedná o zrychlení v řádu vteřin, v konečném součtu tento přínos určitě poznáte.

Využití najde u širokého rozsahu pneumatik pro osobní automobily, motocykly nebo malé dodávky, případně dalších strojů, které mají pneumatiky od 14" do 20". Nosnost vozíku je 200 kilogramů, takže nebudete mít problém přemístit najednou celou jednu sadu pneumatik.

Výhodou vozíku na pneumatiky Winntec je také to, že je odpružený. Díky tomu je jeho obsluha ještě příjemnější a manipulace s pneumatikami a pohodlnější, jelikož vozík perfektně filtruje nerovnosti povrchu.

Nechte svá záda odpočívat a zpříjemněte si práci v pneuservise s kvalitním a užitečným nástrojem, kterým vozík na pneumatiky Winntec rozhodně je.


© 1993–2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO