V souvislosti s nařízením vlády ČR bude osobní odběr probíhat bez přístupu do provozovny. Online prodej funguje bez omezení. Pro informace o vydávaní a prodeji produktů nás můžete kontaktovat na 606 072 332 a 582 339 803. Objednávky Vám budou doručené službou PPL. Děkujeme za pochopení.

+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Zvedák nákladník kol Winntec

Pokud mezi vaše zákazníky patří uživatelé nákladních aut a autobusů, určitě si výměnu kol u těchto strojů chcete zpříjemnit a zjednodušit. K tomuto účelu slouží zvedák nákladních kol od firmy Winntec.

S tímto zvedákem můžete jednoduchým způsobem sundat kolo z nápravy jak u automobilu, tak u návěsu a vyměnit je za jiné. Manipulace s koly je velmi bezpečná a šetrná. Se zvedákem nákladních kol předejdete poškození šroubů kol a ráfků, což zaručí ještě větší spokojenost ze strany zákazníků.

Stejně tak s pomocí zvedáku nákladních kol Winntec šetříte své zdraví - manipulace s ním je šetrná k vašim zádům, díky čemuž snížíte riziko zdravotních problémů a komplikací.

Práce se zvedákem nákladních kol je rychlá a efektivní, čímž zvýšíte produktivitu vašeho pneuservisu. Využijete jej pro různé rozměry kol, od 6,5" až po 24,5". Díky tomu můžete v krátkém čase uspokojit rozdílné požadavky vašich zákazníků.

© 1993–2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO