V souvislosti s nařízením vlády ČR bude osobní odběr probíhat bez přístupu do provozovny. Online prodej funguje bez omezení. Pro informace o vydávaní a prodeji produktů nás můžete kontaktovat na 606 072 332 a 582 339 803. Objednávky Vám budou doručené službou PPL. Děkujeme za pochopení.

+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Vyberte si vhodný typ zvedáku pro svůj pneuservis

 Zvedák patří mezi základní vybavení každého servisu. Jak ale vybrat ten správný, který vám bude správně sloužit a vyhovovat všem vašim potřebám?

V autoservisu se prakticky vždy setkáte se zvedáky hydraulickými, které, na rozdíl od mechanických, umožňují zvedat větší váhu. Nosnost je základní z veličin, kterou u zvedáku sledujeme. Je rozdíl, jestli jej potřebujete na běžná osobní auta do 3,5 tuny (což bude asi nejčastější způsob využití), nebo na větší a těžší automobily. Zvažte tedy dobře, jakou minimální nosnost na jeden píst potřebujete. Všechny zvedáky, které naleznete v naší nabídce, jsou vhodné pro osobní automobily.

Další z vlastností, nad kterými je třeba při výběru zvedáku myslet, je maximální zdvih. Občas stačí automobil nadzvednout jen trochu, ale můžete se setkat se situací, kdy budete potřebovat pracovat ve větší výšce. Zvedáky, které zakoupíte u nás, mají základní zdvih 370 mm a nejvyšší 1854 mm, nabízí tedy dostatečné nadzdvihnutí vozidla pro všechny běžné práce.

Pokud si nevíte s výběrem rady, rádi vám pomůžeme a navrhneme vhodné řešení pro vaše konkrétní potřeby. 

© 1993–2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO