CB68B vyvažovačka osobní 3D automat, laser, aut. zastavování v pozici nevývažku

Kód výrobku: 02430
Hmotnost: 145 Kg
Typ vyvažovačky Osobní
Doprava stroje ANO
Cena bez DPH 38 900,00
Cena s DPH 47 069,00
ks
skladem

Popis produktu

Vyvažovací stroj CB68B je plně automatický 3D stroj z modelové řady 6x výrobce Bright. Tato modelová řada se vyznačuje velmi tichým chodem, nízkými otáčkami disku při samotném vyvažování a také rychlým brzdícím účinkem po naměření nevývažku. CB68B je vybaven automatickým zadáváním všech parametrů disku pomocí výsuvného raménka a vnějšího měřícího ramene. Tímto způsobem se do stroje při vyvažování automaticky zadají všechny potřebné údaje a to: vzdálenost disku od stroje, průměr disku a šířka disku.

Vyvažovačka je vybavena elektronickou brzdou, kterou se disk zablokoju v pozici nevývažku a usnadníte si tak aplikaci závaží. Tento model se vyznačuje vysokou přesností a perfektními výsledky měření a vyvážení. Stroj je vybaven vyvažovacími programy: Static, Dynamic, Moto, 5 ALU a 2 SMART a programem pro skrytí závaží za paprsky kola. Vyvažovačka je vybavena přehledným LED diodovým displejem. Stroj má také USB port, díky kterému umožňuje rychlý upgrade na novější software. Ovládání stoje je velmi jednoduché a intuitivní.

Na levé straně stroje najdete několik držáků pro kužely. Horní kryt je vyroben z kvalitního plastu s přihrádkami pro závaží. Průměr závitu hřídele je 40 mm a velké délka vyložení od stroje zajišťuje snadnou aplikaci samolepicího závaží na vnitřní stranu i u velmi širokých disků. Na pravé straně stroje se nachází LED diodové osvětlení, které usnadňuje aplikaci závaží na disk. Vždy budete vidět na místo, kam lepíte ne naklepáváte závaží. Zvláště v programech ALU S1 a ALU S2 se potom vyvažování ALU disků stává naprostou hračkou, kdy závaží lepíte na 6tou hodinu na laser.

Standardní příslušenství:

- 4 středící kužely

- obkročné měřidlo

- rychloupínací hlava

- miska pro rychloupínací hlavu

- gumová manžeta misky

- kleště na závaží

- kalibrační závaží

Parametry:

Průměr disku: 10''-28''

Šířka disku: 1.5''-20''

Maximální průměr pneu: 1100 mm

Maximální hmotnost kola: 70 kg

Výkon motoru: 250 W

Napájení: 230 V, 1 Ph

Rychlost otáčení kola: 140 ot./min.

Doba měření: 5 sec.

Přesnost měření: 1 g

Čistá hmotnost: 140 kg

Související produkty

© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO