Montážní nástroj pro centrovací pouzdra

Nástroj pro instalaci a demontáž středicích pouzder. Tento nástroj je nutný pro instalaci a demontáž pouzder u dvoumontáží.

590 Kč / ks bez DPH
713,90 Kč s DPH

Counteract centrovací pouzdra pro nákladní kola - balení 100 ks

Centrovací pouzdra pro nákladní kola - balení 100 ks. Co je to centrovací pouzdro? Jedná se o patentovaný systém centrování kol u OEM dvoumontáží nákladních vozidel a autobusů. Unikátní samostředicí nerezavějící pouzdra jsou vyrobena tak, aby vyplnila mezeru mezi 22mm šteftem a 26mm otvorem v disku, čímž se kolo vyrovná přesně na střed náboje ložiska. Na každém náboji kola z výroby jsou použity vymezovací polštáře, které dovolují malé pohyby disku (kola), tyto polštáře se navíc časem opotřebovávají, což způsobuje posuny mezi nábojem a samotným diskem. Centrovací pouzdra jsou navžena tak, aby vyplňovala tuto mezeru a díky tomu poskytovala skutečně vycentrované kolo. Proč si vybrat centrovací pouzdra Counteract? Za zlomek ceny konkurenčních značek se ukázalo, že centrovací pouzdra Counteract neovlivňují upínací sílu ani točivý moment zajišťující bezpečnost. S použitím Counteract pouzder se prokázalo, že působí proti nebezpečnému házení kol, které může vést až k zamykání (zablokování) kol. Counteract pouzdra se hodí pro všechna kola s 22 mm štefty: řídící i hnací a jsou vhodná pro ocelová i hliníková kola. Na každém kole musím být použity minimálně 3 pouzdra v trojúhelníkovém uspořádání. Nicméně je doporučeno používat 5 pouzder pro extra bezpečnost. Nikdy nepoužívejte centrovací pouzdra opakovaně po tom, co již byla nainstalována.

3 049 Kč / ks bez DPH
3 689,29 Kč s DPH

Counteract centrovací pouzdra pro nákladní kola - balení 6 ks

Centrovací pouzdra pro nákladní kola - balení 6 ks. Co je to centrovací pouzdro? Jedná se o patentovaný systém centrování kol u OEM dvoumontáží nákladních vozidel a autobusů. Unikátní samostředicí nerezavějící pouzdra jsou vyrobena tak, aby vyplnila mezeru mezi 22mm šteftem a 26mm otvorem v disku, čímž se kolo vyrovná přesně na střed náboje ložiska. Na každém náboji kola z výroby jsou použity vymezovací polštáře, které dovolují malé pohyby disku (kola), tyto polštáře se navíc časem opotřebovávají, což způsobuje posuny mezi nábojem a samotným diskem. Centrovací pouzdra jsou navržena tak, aby vyplňovala tuto mezeru a díky tomu poskytovala skutečně vycentrované kolo. Proč si vybrat centrovací pouzdra Counteract? Za zlomek ceny konkurenčních značek se ukázalo, že centrovací pouzdra Counteract neovlivňují upínací sílu ani točivý moment zajišťující bezpečnost. S použitím Counteract pouzder se prokázalo, že působí proti nebezpečnému házení kol, které může vést až k zamykání (zablokování) kol. Counteract pouzdra se hodí pro všechna kola s 22 mm štefty: řídící i hnací a jsou vhodná pro ocelová i hliníková kola. Na každém kole musím být použity minimálně 3 pouzdra v trojúhelníkovém uspořádání. Nicméně je doporučeno používat 5 pouzder pro extra bezpečnost. Nikdy nepoužívejte centrovací pouzdra opakovaně po tom, co již byla nainstalována.

240 Kč / ks bez DPH
290,40 Kč s DPH

Centrovací pouzdra

Cena

od do
3 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO