CPS33 indikátor povolení matice

CPS33 - indikátor povolení matice, levnější varianta k Checkpoint original. Pro matice vel. 33. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - indikátor je řešením. Je ideální jako 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, autobusy a nákladní vozidla. Velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.Jeho použitím přesně monitorujete uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě. Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoušet každou matici zvlášť. Ušetří čas a zvýší bezpečnost Vašeho vozového parku.Indikátor je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, indikátor nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáme, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá. Vyrobeno v Číně.

8,20 Kč / ks bez DPH
9,92 Kč s DPH

LR32 Dustite indikátor povolení matice horní

Dustite LR® - indikátor povolení matice. Model LR slouží navíc jako ochraný kryt a tím zamezuje vzniku koroze a oxidace závitu. Pro matice vel. 32. Výška krytky 58 mm. Snadná aplikace, rychlá a přesná kontrola povolení matic. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením. Checkpoint je ideální 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, autobusy a nákladní vozidla. Checkpoint se velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.Je vyroben z kvalitních materiálů se špičkovými technickými vlastnostmi, nehrozí jeho ztráta při provozu. Jeho použitím přesně monitorujete uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě. Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoušet každou matici zvlášť. Checkpoint ušetří čas a zvýší bezpečnost Vašeho vozového parku.Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáte, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.

28 Kč / ks bez DPH
33,88 Kč s DPH

CLY32 Checklink indikátor povolení matic

Checklink® -  zdvojený indikátor povolení matic. Checklink® se nasadí na 2 sousední matice, jakmile se začnou matice povolovat, indikuje jasným ohnutím a deformací spojení mezi maticemi. Pro matice vel. 32. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením. Checkpoint je ideální 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, autobusy a nákladní vozidla. Checkpoint se velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.Je vyroben z kvalitních materiálů se špičkovými technickými vlastnostmi, nehrozí jeho ztráta při provozu. Jeho použitím přesně monitorujete uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě. Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoušet každou matici zvlášť. Checkpoint ušetří čas a zvýší bezpečnost Vašeho vozového parku.Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáte, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.

32 Kč / ks bez DPH
38,72 Kč s DPH

CP27 indikátor povolení matice Check Point

Checkpoint® CP27 - indikátor povolení matice. Pro matice vel. 27. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením. Checkpoint je ideální 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, autobusy a nákladní vozidla. Checkpoint se velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.Je vyroben z kvalitních materiálů se špičkovými technickými vlastnostmi, nehrozí jeho ztráta při provozu. Jeho použitím přesně monitorujete uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě. Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoušet každou matici zvlášť. Checkpoint ušetří čas a zvýší bezpečnost Vašeho vozového parku.Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáte, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.

12 Kč / ks bez DPH
14,52 Kč s DPH

Indikátory povolených matic

Cena

od do

Indikátor povolení matic je skvělým řešením především pro kamiony, autobusy, dodávky a jiná nákladní auta. Povolování matic u kol je velkým strašákem nejednoho autodopravce. Checkpoint, jak se také jinak říká indikátoru povolení matic, je také velice snadný na používání. Stačí ho nasadit na matici a v rychlosti se pozná, zda je uvolněná či nikoli. Je-li vše v pořádku, drážky na Checkpointu skvěle sedí na matici a kopírují její tvar, jestliže je ale povolená, tvar se naruší. Levné, snadné a efektivní řešení.

19 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO