LR32 Dustite indikátor povolení matice horní

Kód výrobku: 00058
Hmotnost: 0 Kg
Cena bez DPH 28,00
Cena s DPH 33,88
ks
skladem

Popis produktu

Dustite LR® - indikátor povolení matice. Model LR slouží navíc jako ochraný kryt a tím zamezuje vzniku koroze a oxidace závitu.

Pro matice vel. 32. Výška krytky 58 mm. Snadná aplikace, rychlá a přesná kontrola povolení matic.

Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením. Checkpoint je ideální 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, autobusy a nákladní vozidla.

Checkpoint se velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.
Je vyroben z kvalitních materiálů se špičkovými technickými vlastnostmi, nehrozí jeho ztráta při provozu. Jeho použitím přesně monitorujeme uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě.

Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.
Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoučet každou matici zvlášť. Checkpoint ušetří čas a zvýší bezpečnost vašeho vozového parku.

Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáme, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.

 

Související produkty

© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO