4400220 roztahovák na pneu

Roztahovák pneumatik s upínákem pro opravu duší. Tento roztahovák se používá při opravách pneumatik, kdy je potřeba mít místo uvnitř pneumatiky na manipulaci se záplatami a hříbky. Roztahovák má nastavitelné upínací háky, takže je použitelný pro velmi široké rozpětí pneumatik, od těch nejužších až po šířku 295mm. Upínák na duše je vybaven plastovými kuličkami, které pevně napnou a zafixují duši tak, aby se simulovala duše nafouknutá a záplata po opravě defektu perfektně držela. Vyrobeno z velmi pevného a kvalitního nerezového materiálu.

3 990 Kč / ks bez DPH
4 827,90 Kč s DPH

Rychloupínací hlava (matice) Haweka ProGrip 143403003, 40x3mm

Rychloupínací hlava HAWEKA Progrip. Pro vyvažovačky s průměrem hřídele 40mm, stoupání závitu 3mm.

3 119 Kč / ks bez DPH
3 773,99 Kč s DPH

BT10C roztahovák patek TDL nákladních pneu

Roztahovák patek nákladních plášťů BT10C Roztahovák pneumatik usnadňuje přístup do vnitřního prostoru pláště. Používá se při vybrušování defektů (průpichů, průrazů) plášťů, při odbrušování konců ocelových kordů, při čištění vnitřních ploch plášťů apod. Parametry:- zdvih roztahovacího válce (roztažení patek): 110 - 310 mm- průměr pneumatického válce: 50 mm- síla pneumatického válce při roztahování: 1800 N- potřebný tlak vzduchu: 4 - 10 bar- připojení na zdroj filtrovaného a přimazávaného tlakového vzduchu rychlospojkou (není součástí balení)

2 700 Kč / ks bez DPH
3 267 Kč s DPH

Pneumatický přístroj pro odtlačení patek pneumatik Gaither GTABB-01

Pneumatický přístroj pro odtlačení patek pneumatik Gaither GTABB-01 Univerzální pneumatický přístroj pro odtlačení patek od ráfku nákladních a zejména zemědělských pneumatik je patentovaným produktem vysoké kvality firmy Gaither Tool Company Inc. Byl navržen, aby usnadnil obtížné odtlačení patek pneumatik nákladních automobilů, ale zejména zemědělských strojů (traktorů apod.), případně pneumatik stavebních strojů, od ráfků jejich kol. Toto odtlačení je pomocí pneumatického přístroje Gaither GTABB-01 velmi rychlé a snadné a to bez rizika poškození patky pneumatiky. Přístroj s rozsahem otevření čelistí 68 mm a s regulátorem stlačeného vzduchu, umístěný v plastovém kufříku, je možné používat na kole namontovaném na vozidle. Napojuje se na stlačený vzduch 6 bar, spotřeba stlačeného vzduchu činí 113 l/min.

13 990 Kč / ks bez DPH
16 927,90 Kč s DPH

Roztahováky pneu

Cena

od do

Bez roztahováku na pneumatiky nebude vaše dílna nikdy kompletní. Používá se jako hlavní pomocník při opravách pneumatik. Díky rozsahu pracovní plochy zpravidla několika polohám fixace, je přístup k pneumatice maximálně komfortní a lze jednoduše manipulovat se záplatami, hříbky i jiným opravným nářadím uvnitř i vně pneumatiky. Roztahováky pneumatiky dělíme na nákladní a osobní, vyberte si právě ten  Váš.

6 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2019, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO