2105800 Měřák tlaku 0-4 bar celokovový s rovnou přípojkou

Pneuměřič německého výrobce FLAIG s rovnou přípojkou, pro všechny typy vozů  rozsah měření: 0-4 bar přesnost měření +-1% rozsahu celé stupnice celokovové provedení Rovný konektor pro osobní i nákladní automobily a tahače + snadno přístupných měřicích míst velmi odolný Nasaďte na ventilek, zmáčkněte pojistku a změřte tlak v pneu.

700 Kč / ks bez DPH
847 Kč s DPH

2105013 Měřák tlaku 0-4 bar celokovový s přípojkou 45°

Pneuměřič německého výrobce FLAIG s přípojkou 45°, pro všechny typy vozů rozsah měření: 0-4 bar přesnost měření +-1% rozsahu celé stupnice celokovové provedení Rovný konektor pro osobní i nákladní automobily a tahače + snadno přístupných měřicích míst velmi odolný Nasaďte na ventilek, zmáčkněte pojistku a změřte tlak v pneu.

690 Kč / ks bez DPH
834,90 Kč s DPH

Hazet 5122-2CT momentový klíč 40-200Nm

MOMENTOVÝ KLÍČ S RÁČNOU HAZET 1/2" 40-200 NM (5122-2CT). Provedení: Robustní a odolná trubková konstrukce s ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí. Rychlé a bezpečné nastavení požadované hodnoty krouticího momentu otočením rukojeti. Díky integrované ráčny s přepínací páčkou je zaručeno kontrolované dotahování doprava. Akustický a citelný spouštěcí signál. Vysoká přesnost díky jemnému rozdělení stupnice. Dodávka včetně zkušebního certifikátu DIN EN ISO 6789. Použití: Pro kontrolované dotahování šroubů v odpovídajícím rozsahu točivého momentu, pro všechny průmyslové výrobní oblasti. Dodává se včetně certifikátu Parametry: - přesnost ± 4% od hodnoty stupnice (ve směru činnosti)- s akustickým signálem- snadné povolení klíče- nastavení požadované hodnoty utahovacího momentu rychle a bezpečně otáčením rukojeti klíče- uživatelsky komfortní přepínací ráčna- dostupný servis - k dispozici jsou samostatné opravné sady- zabudovaná přepínací páka s volnoběžnou funkcí snižuje riziko poranění a poruchy funkčnosti- jemné dělení stupnice- bezpečná aretace rukojeti pomocí otočného věnce- ergonomické provedení- ke každému momentovému klíči je přiložen certifikát z výroby se sériovým číslem (nenahrazuje kalibrační list! = zajistíme na požádání jako samostatnou službu)- velmi dobré, profesionální provedení za slušnou cenu- otestováno v praxi tisíci uživatelů!- nepostradatelný při kontrole nastaveného utahovacího momentu = čtyřhran 1/2"= utahovací moment 40-200Nm= délka 513mm= dělení stupnice po 1 Nm Výrobce HAZET, profi nářadí, vyrobeno v Německu.

4 700 Kč / ks bez DPH
5 687 Kč s DPH

DC-1420 měřič dezénu pneu kovový plochý 0-32mm

DC-1420 měřič dezénu pneu, kovový plochý 0-32mm.

170 Kč / ks bez DPH
205,70 Kč s DPH

Měřidla

Cena

od do

Správné měření rozměrů je jedním ze základních předpokladů správné práce. Ať už se jedná o měření šířky disku kol, nebo měření hloubky dezénu pneumatik, je potřeba mít správná a přesná měřidla s co nejmenší, pokud možno nulovou, odchylkou.

Nabízíme několik druhů měřičů šířky disků, měřičů rozteče šroubů, i měřičů hloubky dezénu s rozpětím 0 - 25mm, případně 0 - 32mm. Vhodným nástrojem pro vás mohou být také momentové klíče.

13 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO