YTX12A-BS motobaterie Stabat, 12V10A

Kód výrobku: 03696
Hmotnost: 3,16 Kg
Cena bez DPH 899,00
Cena s DPH 1 087,79
ks
skladem

Popis produktu

Motobaterie značky Stabat působí na českém trhu již 16 let. Baterie Stabat se vyznačují zejména příznivou cenou při zachování vysoké kvality. Jsou vyrobeny vápníkovou technologií a jejich provoz je tak zcela bezúdržbový.

Řada Maintenance Free: řada bezúdržbových motobaterií (MFS) je díky své technologii AGM jako stvořena pro extrémní nároky. Technologie AGM (absorbed glass mat) je technologie, při níž není v článcích mezi elektrodami elektrolyt v tekuté formě, ale je nasáklý v netkané tkanině ze skelných vláken. Bezúdržbové baterie poskytují vysoké množství energie po dlouho dobu, aniž by ztratila na výkonu. Vyznačuje se velice nízkým samovybíjením. Baterie se dodává suchá, spolu s náplní elektrolytu.

Motobaterii nikdy nenechávejte vybitou, 10 dní v nenabitém stavu (napětí pod 12,6V) motobaterii nenávratně poškodí. Uzavřené baterie nenabíjejte obyčejnou nabíječkou na automobily, k nabíjení používejte nabíječky k tomu určené. Motobaterie by neměla být používána pro jiný účel, než je stanoveno.

Parametry:

Voltáž: 12 V

Kapacita: 10 Ah

Rozměry mm (délka x hloubka x výška): 151x87x106

Nabíjecí proud: 1 A

Startovací proud: 120 A

+ vlevo

© 2019, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO