YTX9-BS motobaterie Stabat, 12V8A

Kód výrobku: 03692
Hmotnost: 2,88 Kg
Cena bez DPH 759,00
Cena s DPH 918,39
ks
skladem

Popis produktu

Motobaterie značky Stabat působí na českém trhu již 16 let. Baterie Stabat se vyznačují zejména příznivou cenou při zachování vysoké kvality. Jsou vyrobeny vápníkovou technologií a jejich provoz je tak zcela bezúdržbový.

Řada Maintenance Free: řada bezúdržbových motobaterií (MFS) je díky své technologii AGM jako stvořena pro extrémní nároky. Technologie AGM (absorbed glass mat) je technologie, při níž není v článcích mezi elektrodami elektrolyt v tekuté formě, ale je nasáklý v netkané tkanině ze skelných vláken. Bezúdržbové baterie poskytují vysoké množství energie po dlouho dobu, aniž by ztratila na výkonu. Vyznačuje se velice nízkým samovybíjením. Baterie se dodává suchá, spolu s náplní elektrolytu.

Motobaterii nikdy nenechávejte vybitou, 10 dní v nenabitém stavu (napětí pod 12,6V) motobaterii nenávratně poškodí. Uzavřené baterie nenabíjejte obyčejnou nabíječkou na automobily, k nabíjení používejte nabíječky k tomu určené. Motobaterie by neměla být používána pro jiný účel, než je stanoveno.

Parametry:

Voltáž: 12 V

Kapacita: 8 Ah

Rozměry mm (délka x hloubka x výška): 151x87x106

Nabíjecí proud: 0,8 A

Startovací proud: 90 A

+ vlevo

© 2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO