Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Kód produktu: 10305612
Kurýr (při nedělitelné zásilce nad 30 kg bude účtováno dopravné 185,- Kč bez DPH)
Termín dodání: 27.01.2026
Dobírka, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr MINI (do hmotnosti 3 kg)
Termín dodání: 27.01.2026
Platba on-line, Dobírka, Platba na fakturu, Převodem na účet
PPL (při nedělitelné zásilce nad 30 kg bude účtováno dopravné 185,- Kč bez DPH)
Termín dodání: 27.01.2026
Dobírka
Osobní odběr
Termín dodání: 27.01.2026
Hotově, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr
Termín dodání: 27.01.2026
Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava stroje v rámci ČR
Termín dodání: 27.01.2026
Platba on-line, Dobírka, Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava zvedáku v rámci ČR
Termín dodání: 27.01.2026
9 352 Kč
11 315,92 Kč s DPH
ks

Zboží skladem odesíláme co nejdříve
(obvykle do 48 hodin)

Odborné poradenství
a osobní přístup

Doručení kurýrem
po celé ČR i na Slovensko

Popis produktu

Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud ASTA 10305612
Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí závitu namontuje přímo na hrdlu sudu. Díky napájení ze standardní sítě 230 V ho lze připojit do klasické zásuvky (zapínání a vypínání se provádí kolébkovým vypínačem na čerpadle). Použití např. při tankování nákladních vozidel, zemědělské nebo stavební techniky v tzv. polních podmínkách, při plnění nádrží topidel atd.
Díky analogovému počítadlu se dvěma číselníky máte neustále přehled o aktuálním a celkovém množství přečerpané kapaliny.
Kvalitní a bytelné provedení: lopatkové kolo je vyrobeno z mosazi, pouzdro čerpadla je litinové. Motor je připojený přímo k čerpadlu, takže nedochází ke ztrátám energie.
V kompletu je dodáván i sací koš.

Technická data:
Napájecí napětí: 230 V

Technické parametry

Hmotnost 12,5 kg
© 1993–2026, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO