Hydraulický válec jednočinný univerzální, nosnost 20 tun - Genborx HHYG-20150
Kód produktu: 8210HHYG20150
Termín dodání: Zítra
Dobírka, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr MINI (do hmotnosti 3 kg)
Termín dodání: Zítra
Platba on-line, Dobírka, Platba na fakturu, Převodem na účet
Dobírka
Osobní odběr
Termín dodání: shop.delivery.tomorrow
Hotově, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr
Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava stroje v rámci ČR
Platba on-line, Dobírka, Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava zvedáku v rámci ČR
ks
Zboží skladem odesíláme co nejdříve
(obvykle do 48 hodin)
Odborné poradenství
a osobní přístup
Doručení kurýrem
po celé ČR i na Slovensko
Popis produktu
Používá se především ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě, v servisech, dílnách atd.
Lze ho použít ve všech pozicích.
Hlavní výhody:
- výborné uplatnění nalézá ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě atd.
- standardní konstrukční výška
- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty
- jednočinný hydraulický válec
- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel
- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi
- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce
- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím
- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8" NPT a ochrannou protiprachovou krytku
- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi
- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity
- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost
Technické parametry:
- nosnost: 20 t
- zdvih:150 mm
- výška se zasunutým pístem (A): 226 mm
- výška ve vysunutém stavu (B): 379 mm
- efektivní plocha válce: 28,3 cm2
- maximální pracovní tlak: 700 bar
- objem oleje: 465 cm3
- vnější průměr válce(D): 83 mm
- vnitřní průměr válce (E): 60 mm
- průměr pístu (F): 45 mm
- průměr tlačné koncovky (J): 37,5 mm
- hmotnost: 6,6 kg
- doporučená hydraulická pumpa: HHB-700
Technické parametry
Hmotnost 8 kg
Naposledy prohlížené produkty
Aretace rozvodů CITROEN a PEUGEOT, motory 1.0 a 1…
Aretace rozvodů CITROEN a PEUGEOT, motory 1.0 a 1.2 VTi PureTech, - QUATROS QS10648A
Skladem u dodavatele - exp. do 24 h
Aretace rozvodů CITROËN, PEUGEOT a OPEL 1.2GDI, v…
Aretace rozvodů CITROËN, PEUGEOT a OPEL 1.2GDI, v plastovém kufru – Asta A-4GDI12
Plastové škrabky, šábry na lepené závaží, lišty,…
Plastové škrabky, šábry na lepené závaží, lišty, 19 - 38 mm, sada 4 ks - BGS 0366
Pojistné kroužky na hřídele - vnější segrovky DIN…
Pojistné kroužky na hřídele - vnější segrovky DIN 471, pro hřídel průměru 14 mm, 10 ks