+420 582 339 803
6:30 - 14:00 hod.

Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

Nádoba - konev na olej, objem 2 litry, dlouhá hubice - ASTA

Kód produktu: A-L2MC
Kurýr (při nedělitelné zásilce nad 30 kg bude účtováno dopravné 170,- Kč bez DPH)
Termín dodání: 22.04.2024
Dobírka, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Osobní odběr
Termín dodání: 22.04.2024
Hotově, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
PPL (při nedělitelné zásilce nad 30 kg bude účtováno dopravné 170,- Kč bez DPH)
Termín dodání: 22.04.2024
Dobírka
Kurýr
Termín dodání: 22.04.2024
Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava stroje v rámci ČR
Termín dodání: 22.04.2024
Platba on-line, Dobírka, Platba na fakturu, Převodem na účet
174,59 Kč
211,25 Kč s DPH
ks

Objednávky do 12:30
expedujeme v tentýž den

Odborné poradenství
a osobní přístup

Obchodní zástupci
po celé ČR

Popis produktu

Plnicí konev – nádoba na olej a další provozní kapaliny auta ASTA A-L2MC
S extra dlouhou nalévací hubicí.
Objem: 2 litry
Celková výška: 325 mm
Vysoce kvalitní polyetylénová nádoba určená na pohodlné plnění oleje do motoru a nalévání dalších kapalin. Je odolná vůči kyselinám, olejům a zásadám.
Velmi dlouhé hrdlo umožňuje proud nasměrovat přesně na místo určení, díky čemuž eliminuje riziko nechtěného rozlití. Plnicí otvor je vybaven víkem bránícím kontaminaci látky nečistotami.
Stupnice na boku pomáhá kontrolovat množství tekutiny.
K dostání také ve čtyř a šestilitrové variantě.

Technické parametry

Hmotnost 1,17 kg
© 1993–2024, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO