Plochý šroubovák, rozměr 5.5 mm, délka dříku 300 mm - JONNESWAY D71S5300
Kód produktu: D71S5300
Plochý šroubovák Jonnesway D71S5300 Rozměr: 5,5 mm Délka dříku: 300 mm Chrom-molybdenovo-vanadiová ocel, splňuje normu DIN 5263
Skladem u dodavatele - exp. do 24 h
Termín dodání: Zítra
Dobírka, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr MINI (do hmotnosti 3 kg)
Termín dodání: Zítra
Platba on-line, Dobírka, Platba na fakturu, Převodem na účet
Dobírka
Osobní odběr
Termín dodání: shop.delivery.tomorrow
Hotově, Platba on-line, Platba na fakturu, Převodem na účet
Kurýr
Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava stroje v rámci ČR
Platba on-line, Dobírka, Převodem na účet, Platba na fakturu
Doprava zvedáku v rámci ČR
ks
Zboží skladem odesíláme co nejdříve
(obvykle do 48 hodin)
Odborné poradenství
a osobní přístup
Doručení kurýrem
po celé ČR i na Slovensko
Popis produktu
Plochý šroubovák Jonnesway D71S5300
Rozměr: 5,5 mm
Délka dříku: 300 mm