CB78 vyvažovačka osobní 3D s LCD displejem, laser, aut. zastavování v pozici nevývažku

Vyvažovačka CB78 automat 3D s dotykovým displejem, diagnostikou,  se zastavováním v poloze nevývažku a s laserovým ukazatelem. Nový automatický 3D vyvažovací stroj vybavený dotykovým displejem a italským softwarem s jednoduchým ovládáním. Naprosto tichý chod stroje zajišťuje nová generace KROKOVÉHO MOTORU s přesným dojezdem do poloh nevývažku. Krokový motor se umí samočinně otáčet i zpětně do polohy nevývažku, nízké otáčky disku při vyvažování, automatický přechod do režimu úspory energie. Plně automatické měření všech rozměrů vyvažovaných kol. Automatické zastavování kola v pozici aplikace nevývažku. Přesné vyvážení, vícenásobný inteligentní režim ALU. Možnost optimalizace nevývažku disku a pláště pneumatiky. Šířka disku se do stroje zadává přiložením obkročného 3d ramene, nebo ručně pomocí dotykového displeje.Inteligentní software sám rozpozná, zda chcete vyvažovat plechové nebo ALU disky a sám přepne na vhodný program. Odpadá tedy ruční volba vhodného vyvažovacího programu. Při vyvažování ALU se stroj zastaví v poloze nevývažku, rozvítí laser a obsluha nalepí závaží na místo, kam stroj ukazuje = jednoduché, rychlé, přesné. Možnost současného nastavení pro více operátorů. USB port pro snadnou aktualizaci software. Snadná samokalibrace stroje. STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ STROJE: Rychloupínací maticeZávitová hřídel3 středící kuželyMiska pod rychloupínací maticiGumová manžeta miskyObkročné měřidloKleště na závažíZávaží pro samokalibraci Technické parametry: Průměr disku: 10 - 28"Šířka disku: 1,5 - 20"Maximální průměr kola: 1118 mmMaximální hmotnost kola: 70 kgMaximální hodnota nevývažku: 200gPrůměr závitu vyvažovací hřídele: 40 mmPřesnost: ± 1 gNapájení: 230 V, 50 HzRychlost otáčení hřídele: 140 ot/minDoba jednoho vyvažovacího cyklu: 7sHmotnost stroje: 130 kgHlučnost: max.: 65 dBPracovní prostředí: teplota od 0°C do +50°C, relativní vlhkost 30 % - 80 % (bez kondenzace)

76 900 Kč / ks bez DPH
93 049 Kč s DPH

CB460B vyvažovačka nákladní

Vyvažovačka Bright CB460B je stroj určený k vyvažování disků osobních a nákladních vozů, autobusů a jiných vozidel. Je vybaven vnitřním mechanickým raménkem s manuálním zadáváním parametrů disku do stroje. Vyvažovačka je vybavena přehledným LED displejem, elektrickým pohonem, nožní poziční brzdou pro snadnou aplikaci závaží a také pneumatickým zvedákem kol. Stroj je vybaven dvěma možnostmi vyvažování pneumatiky osobních automobilů (vysoká přesnost vyvažování ± 1 g)   pro pneumatiky nákladních automobilů  další těžké a rozměrné pneumatiky (přesnost ± 10 g) Příslušenství stroje: rychloupínací matice závitová hřídel 3 středící kužely miska k upínací matici gumová manžeta misky obkročné měřidlo kleště na závaží kalibrační závaží Parametry: Maximální průměr kola: 1200 mm Maximální váha kola: 200 kg Průměr disku: 10"-24" Šířka disku: 1.5"-20" Rychlost otáčení: 100/200 ot./min. Výkon motoru: 0.55 kW Pracovní tlak: 5-8 bar Hmotnost: 220 kg Rozměry: 1300x1000x1150 mm

49 900 Kč / ks bez DPH
60 379 Kč s DPH

CB75 vyvažovačka osobní 2D automat s LCD displejem

Vyvažovačka Bright CB75 Automat 2D s LCD displejem. Nový automatický 2D vyvažovací stroj vybavený LCD displejem a italským softwarem s velmi jednoduchým ovládáním. Tato modelová řada se vyznačuje velmi tichým chodem, nízkými otáčkami disku při samotném vyvažování a také rychlým brzdícím účinkem po naměření nevývažku. CB75 je vybaven automatickým zadáváním 2 hodnot pomocí výsuvného raménka, a to: vzdálenost disku od stroje a průměr disku. Při vyvažování plechových disků se zadá hodnota šířky disků manuálně. Při vyvažování ALU disků se zadají všechny potřebné hodnoty pomocí výsuvného raménka. Přesné vyvážení, vícenásobný inteligentní režim ALU. Možnost současného nastavení pro více operátorů. Vyvažování motocyklových kol (nutno použít moto adaptér). USB port pro snadnou aktualizaci software. Snadná samokalibrace stroje. STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ STROJE: Rychloupínací matice Závitová hřídel 3 středící kužely Miska pod rychloupínací matici Gumová manžeta misky Obkročné měřidlo Kleště na závaží Závaží pro samokalibraci Technické specifikace: Průměr disku: 10 - 28´´ Šířka disku: 1,5 - 20´´ Maximální průměr kola: 1118 mm Maximální hmotnost kola: 70 kg Maximální hodnota nevývažku: 200g Průměr závitu vyvažovací hřídele: 40 mm Přesnost: ± 1 g Napájení: 230 V, 50 Hz Rychlost otáčení hřídele: 140 ot/min Doba jednoho vyvažovacího cyklu: 7s Hmotnost stroje: 130 kg Hlučnost: max.: 65 dB Pracovní prostředí: teplota od 0°C do +50°C, relativní vlhkost 30 % - 80 % (bez kondenzace)

43 900 Kč / ks bez DPH
53 119 Kč s DPH

CB910GB poloautomatická vyvažovačka osobní

Vyvažovačka CB910GB je poloautomatický stroj s ručním zadáváním paramterů disku. Tento stroj je kompaktních rozměrů a je velmi stabilní. Při vyvažování se pomocí kláves zadají do stroje údaje o vzdálenosti kola od stroje a šířce disku a jeho průměru. Vyvažovačka je vybavena šesti vyvažovacími programy včetně ALU a moto, samozřejmostí je také samokalibrační program. Do displeje jsou integrována přehledná ovládací tlačítka. Obsluha je velmi jednoduchá a intuitivní. Stroj je vybaven z kvalitních materiálů, plastový ochranný kryt kola je vyroben z jednoho kusu a je upevněn na robustním závěsu, což zajišťuje dlouhou životnost. Standardní příslušenství: - 3 středící kužely - obkročné měřidlo - rychloupínací hlava - miska pro rychloupínací hlavu - gumová manžeta misky - kleště na závaží - kalibrační závaží Parametry: Průměr disku: 10''-24''Šířka disku: 1.5''-20''Maximální průměr pneu: 1100 mmMaximální hmotnost kola: 65 kg Výkon motoru: 250 WNapájení: 230 V, 1 PhRychlost otáčení kola: 200 ot./min.Doba měření: 7 sec.Přesnost měření: 1 gČistá hmotnost: 110 kg

20 900 Kč / ks bez DPH
25 289 Kč s DPH

Vyvažovačky

Typ vyvažovačky

Cena

od do

Po přezutí kol následuje jejich vyvážení. Zajistíme tak správné jízdní vlastnosti vozu s přezutými gumami. Vyvažovačky jsou stejně jako zouvačky automatickou součástí každého pneuservisu. Nesprávně vyvážené kolo může způsobit komplikace a výrazně zhoršit jízdní vlastnosti automobilu. Následkem jsou pak vibrace přenášené do volantu a celého vozu. Kola vyvažujeme po každém přezutí bez ohledu na časový horizont mezi přezouváním.

K dispozici jsou opět automatické a poloautomatické stroje (ruční zadávání parametrů disku). Do standardního příslušenství patří středící kužely, obkročné měřidlo, rychloupínací hlava včetně misky a gumové manžety, kleště na závaží a kalibrační závaží.

Vyvažovačka je dlouhodobou investicí, proto se dobře rozhodněte, jaký typ koupíte.

12 nalezených produktů
Seřadit:
Oblíbenosti:
Názvu:
Ceny:
© 2018, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO