+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Vaše ceny se zobrazí po přihlášení

RS88 prořezávač pneu

RS88 prořezávač pneu

Kód produktu: 00988
Je určen pro prořez a obnovu ojetých dezénových drážek pneumatik hlavně u nákladních automobilů, závodních slicků atd. speciálním nažhaveným nožem. S přístrojem jednoduše proříznete ojetý dezén…
Na dotaz
Nákupem získáte do věrnostního programu 5 ventilků
6 590 Kč
7 973,90 Kč s DPH
ks

Objednávky do 12:30
expedujeme v tentýž den

Odborné poradenství
a osobní přístup

Obchodní zástupci
po celé ČR

Popis produktu

Je určen pro prořez a obnovu ojetých dezénových drážek pneumatik hlavně u nákladních automobilů, závodních slicků atd. speciálním nažhaveným nožem.

S přístrojem jednoduše proříznete ojetý dezén pneumatiky a tím u ní prodloužíte provozuschopnost minimálně o jednu polovinu. Tímto zákrokem pneumatiku nijak nepoškodíte, pouze prohloubíte drážku do zbytkové vrstvy pneumatiky, která se při protektorování obrušuje a zůstává tak nevyužita. Jednu nákladní pneumatiku proříznete za cca 10-20 minut dle zručnosti a typu pneumatiky.

S profesionálním přístrojem RS 88 TL můžeme prořezávat drážky od 2 až 16 mm dle zvoleného nože v nožové hlavě rukojeti. Žhavení nože elektronika automaticky zapne při zatlačení nožové hlavy do vzorku pneumatiky a automaticky se vypíná při povolení tlaku. Prořezávání s přístrojem RS 88 TL není namáhavé díky vysokému výkonu, lehké rukojeti (výkonný transformátor není v rukojeti). U přístroje se používá speciální silikonový kabel s dlouhou životností.

Balení obsahuje 10ks prořezávacích nožů.

Tento přístroj byl přezkoušen dle norem EU. Dodáváme veškeré náhradní díly, provádíme záruční i pozáruční servis.

Technické parametry

Hmotnost 7,25 kg
© 1993–2021, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO