V souvislosti s nařízením vlády ČR bude osobní odběr probíhat bez přístupu do provozovny. Online prodej funguje bez omezení. Pro informace o vydávaní a prodeji produktů nás můžete kontaktovat na 606 072 332 a 582 339 803. Objednávky Vám budou doručené službou PPL. Děkujeme za pochopení.

+420 582 339 803
8 - 16 hod.

Bezpečnostní šrouby? Se sadou Kunzer žádný problém

Značka Kunzer patří mezi oblíbené a léty prověřené výrobce nástrojů a vybavení pro pneuservisy nejvyšší kvality. Prvotřídní kvalitu najdete také u sady na povolování bezpečnostních šroubů a matic.

Tuto sadu využijete především při ztrátě původního bezpečnostního klíče. Obsahuje nástrčkové ořechy ve velikostech 17 mm a 19 mm a 60 mm prodlužovací nástavec.

S touto sadou získáte užitečného pomocníka pro vyřešení nepříjemné situace při sundávání bezpečnostních šroubů bez původního klíče. Místo řezání, vrtání nebo navařování matice, což jsou často používané praktiky, které mohou kolo poškodit nebo nenávratně zničit, stačí využít ořech vhodné velikosti a problém je vyřešen.

Nenechte se zaskočit nešťastnou náhodou a nepříjemnou situací a předejděte jim s pomocí sady na povolení bezpečnostních šroubů Kunzer.

© 1993–2020, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o.
Vytvořilo FEO