vyvažovací prášek CBB 142g (5 oz)

Kód výrobku: 00957
Hmotnost: 0,15 Kg
Cena bez DPH 129,00
Cena s DPH 156,09
ks
skladem

Popis produktu

 

 

Counteract je evropská jednička ve vyvažování nákladních kol od 15''.

Výhody vyvažovacího prášku Counteract:

 • díky elektrostatickému náboji nepadá z obvodu pneumatiky po každém zastavení a nepoškozuje tak vnitřní vrstvu pneumatiky - důležité u protektorování
 • nepotřebujete vyvažovačku pneumatik
 • podstatně prodlužuje životnost pneumatik (až o 30%), protože vždy vyváží kolo přesně tak, jak je potřeba - to olověná naklepávací závaží nedokáží
 • snižuje spotřebu
 • jedno vyvážení na celou dobu životnosti pneumatiky, už žádné další převažování 

Jak Counteract funguje?

Kuličky vyvažovacího prášku se po rozjezdu rozmístí proti nevyváženému místu (nejtěžšímu místu pneumatiky) a elektrostatický náboj udržuje prášek na svém místě, kde vyvažuje jak staticky (poskakování), tak dynamicky (do stran) po celou dobu životnosti pneumatiky.

Nejčastější otázky:

 1. Nebude prášek reagovat na kontaktní materiály? Nebude, není prokázáno, že by prášek reagoval na jakýkoliv kontaktní nebo kovový materiál.
 2. Jak ovlivní výrobek vlhkost? Běžná vlhkost na prášek nemá žádný vliv, na rozdíl od jiných prášků je vyroben z takových materiálů, které vlhkost neovlivní a nesrazí se.
 3. Jak odstranit prášek z pneumatiky? Tento produkt odstraníme zevnitř pneumatiky snadno. Několikrát klepneme do železného středu kola a materiál spadne na dno pneumatiky. Potom se vysype.
 4. Je třeba filtr k ventilu, když bude uvnitř pneumatiky prášek? Ne. kuličky jsou elektrostatické a neprodukují žádné drobné částečky, které by poškodily ventily.
 5. Jak dlouho vydrží kuličky elektrostatické? Je známo, že ještě po 320 tisících km působí elektrostatické kuličky velmi efektivně. 
 6. Jak se prášek aplikuje? Pokud používáte konkrétní balení v sáčku, roztrhnete obal. Uvnitř se ukrývá ještě jeden tenký sáček s práškem. Tento celý sáček vhodíte do pneumatiky při nasazení. Tlak v pneumatice udělá to, že sáček praskne a kuličky začnout plnit svou funkci. Mikrotenový sáček, ve kterém kuličky byly, zničí teplo a rozemele se na prach. Pokud používáte balení v 7,5kg kbelíku, pomocí odměrky aplikuje dovnitř pneumatiky odpovídající množství prášku.

 

© 2019, Všechna práva vyhrazena V&W Morava, s.r.o. Created by FEO